Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak mocy!!! Prosze o analize LOGÓW.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak mocy!!! Prosze o analize LOGÓW.

    jak padnie mi poczciwy 1.3 w Felicji to wrzuce tam 1.4 TSI. tak dla jaj. wtedy dopiero bedzie 'cichociemnosc' :szeroki_usmiech
    www.ToledoClubPolska.pl

  • #2
    Brak mocy!!! Prosze o analize LOGÓW.

    Witam
    Mam oczywiście taki błąd:
    17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation
    P1557 - 35-00 - -intermittent
    Co może być, oczywiście łapie notlaufa, przy prędkościach 120k/h muł i nie chce dalej sie rozpędzać.
    Filtr paliwa, oleju, powietrza wymieniony 10tys.temu.
    Przepływka wymieniana w 2007 roku w marcu w ASO.
    Sztanga chodzi, jak sie ja nadusi ale nie wiem czy w pełnym zakresie, ale co jest dziwne podczas uruchamiania samochodu sztanga ani drgnie(nie idzie do dołu).
    Podczas próby statycznej grupa 011>basic settings; sztanga cyklicznie sie ruszała ale tj. wyżej pisałem nie wiem czy w pełnym zakresie.
    Logi robiłem na 3-biegu
    proszę o analizę.

    [ Dodano: Pon 23 Lut, 09 20:32 ]
    Witam i jak z tymi Logami. Cos sie dzieje z moja czeszką???
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Z tych logow nic nie wynika zrob inaczej. Zrob log grupy 3, 8 i 11 na 4 biegu od 1400 pelny gaz do tych 4300.

      Bo teraz log doladowania jest prawie idealny bo 50mg nie powoduje bledu, ani zadnych negatywnych skutkow.

      Nie pamietam juz, ale przy pelnym bucie przeplywomierz powinien rzadac dawki powietrza na poziomie 850mg/H od samego poczatku a tu dopiero ma od 3600obr/min, jakby pedal gazu byl stopniowo naciskany.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Maicroft
        Z tych logow nic nie wynika zrob inaczej. Zrob log grupy 3, 8 i 11 na 4 biegu od 1400 pelny gaz do tych 4300.

        Bo teraz log doladowania jest prawie idealny bo 50mg nie powoduje bledu, ani zadnych negatywnych skutkow.

        Nie pamietam juz, ale przy pelnym bucie przeplywomierz powinien rzadac dawki powietrza na poziomie 850mg/H od samego poczatku a tu dopiero ma od 3600obr/min, jakby pedal gazu byl stopniowo naciskany.
        Pedał gazu był wcisnięty do oporu.
        Dzisiaj dorwałem sie do tego mieszka, zaczołem ruszać sztangą i co się okazuje ku mojemu zdziwieniu, sztanga po kilku krotnym ruszaniu poszła dużo wyżej do góry, wygląda na to że sztanga zablokowała sie w srodkowym położeniu. Teraz widać że jej wychylenie wacha sie w granicach 1,5-2cm.
        Jutro spóbuje zrobić te logi ponownie.

        [ Dodano: Sro 25 Lut, 09 16:08 ]
        Niestety to co mi sie udało dzisiaj z logować to 003-011-008 znowu na 3 biegu, nie mogłem na 4 bo zbrakło by mi odcinka i tak ledwo sie mieszczę na tym 3 biegu.
        Logi są juz po rozruszaniu sztangi, mysle ze jest lepiej. Proszę o analize.

        ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X